Raamatupidamisteenus korteriühistule

Korteriühistu raamatupidamisarvestus erineb mitmes osas äriettevõtte arvepidamisest ning seetõttu vajab täiendavaid teadmisi ja kogemusi selles valdkonnas.

 

Korteriühistutele on raamatupidamisteenuse hea kvaliteet ning usaldusväärne raamatupidaja väga olulised, kuna ühistu käsutuses on korteriomanike piiratud raha mille kasutus peab olema vastavuses seaduste ning üldkoosoleku otsustega. Majandusaasta aruanded peavad vastama seaduse nõuetele, kuid samas olema arusaadavad ka korteriomanikust lugejale.

 

Kliendi jaoks peab raamatupidamisteenus olema mugav, kiire ja kaasaegne. Soovitame täisdigitaalseid lahendusi, st paberivaba arvestust ja dokumentide arhiveerimist. Kasutame teenuse osutamisel tänapäevaseid infovahetuskanaleid, mis tähendab mugavat ja keskkonnasõbralikku suhtlemist ja dokumentide edastamist: korterite mõõdikute näitusid saab edastada internetist, soovi avaldanud korteriomanikele saadetakse ühistu arveid e-postiga PDF-vormingus või e-arvena jms. Samuti saadetakse korteriomanike e-arveid panka, mis võimaldab tasuda ühistu esitatavaid arveid e-arve püsimaksekorralduse alusel.

 

Andmebaasi avamise, raamatupidamise sise-eeskirjade koostamise ning majandusaasta aruannete koostamise eest lisatasu ei võeta. Kuutasu alampiir korteriühistutele 60 € + käibemaks. Hinna sisse on arvestatud ka kõik büroo- ja tarkvarakulud.